/Files/images/bbloteka/batkam/898-1418830986_otvetstvennost_v_vospitanii.jpg

З народженням дитини, в житті кожного з батьків з’являються нові турботи та обов’язки. Проте ставши батьками і взявши на себе велику відповідальність, не всі дорослі мають чітке уявлення, як виховати власну дитину правильно і що для цього потрібно. Як наслідок, найважливіші і найосновніші потреби дітей можуть залишатися поза увагою рідного батька, чи матері.

Нагодувати, вдягнути, а пізніше дати хорошу освіту – ось мабуть і весь перелік основних обов’язків з точки зору більшості батьків. І хоча, ці всі речі мають неабияке значення для будь-якої дитини, проте не можна вважати ці потреби основними в її житті. Не варто забувати, що крім фізичного тіла, у дитини є ще й душа, а вона відповідно також має свої потреби. І батьки не мають права ігнорувати їх, якщо прагнуть справжнього щастя для свого сина, чи доньки.

/Files/images/bbloteka/batkam/21_bmp.jpg


/Files/images/bbloteka/batkam/укр титул.jpg/Files/images/bbloteka/batkam/укр 1.jpg/Files/images/bbloteka/batkam/укр 2.jpg/Files/images/bbloteka/batkam/укр 3.jpg/Files/images/bbloteka/batkam/укр 4.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 588

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 04 Листопада 2020

Цей сайт безкоштовний!