ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/DSC00168.JPG

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!


Радіодиктант національної єдності


/Files/images/IMG-1725636d87d32d406f21e1132c32bf0e-V.jpg

9 листопада – день, коли українці на власній землі та поза її межами об’єднуються заради найбагатшого скарбу, дарованого Богом, - рідної мови, що, мов неопалима купина, відроджується на зло всім ворогам і недругам.

Учителі та школярі нашої школи також підтримали щорічну традиційну загальнонаціональну акцію і взяли участь у написанні XVIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, що став початком шкільного етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика.


ВАЖЛИВО

/Files/images/52c9657-skola-programa.jpg Освітні програми школи переглянути


Блог "Щасливий учень нової української школи"

/Files/images/generic_school.jpg

Нова українська школа–це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета–створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Вже з 1 вересня діти підуть у перший клас НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ. Групою вчителів початкових класів нашої школи було створено блог "Щасливий учень НУШ", на якому вчителі, батьки та діти зможуть почерпнути багато нового, корисного, цікавого.


Вибір та замовлення підручників для учнів 5 та 10 класів

(переглягнути)
/Files/images/venta-de-libros.jpg


Подія

Семінар-нарада "Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників в умовах Нової української школи"

/Files/images/21640_8DNabMaKdutV_w_687.jpg 15.02.2018 р. у Нововолинській ЗОШ №6 відбувся семінар-нарада "Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників в умовах Нової української школи" (за участю начальника управління освіти Остапюка М.П., заступника начальника управління освіти Лакиш О.О.).

/Files/images/1.png/Files/images/2.png

/Files/images/4.png

Завідував міського методичного кабінету Хвіщук О.В., методист Сєчка Л.В. довели до відома присутніх про пілотне впровадження проекту нового Державного стандарту загальної початкової освіти, показали різноманітні цікаві презентації, а також записи виступів Міністра освіти Лілії Гриневич щодо вимог Нової української школи.

/Files/images/5.png /Files/images/6.png

Директори шкіл міста і заступники директорів із навчально-виховної роботи, які опікають початкові класи, ознайомилися із оформленими куточками, методикою проведення ранкових зустрічей, екскурсій, інтегрованих уроків у пілотних перших класах. Досвідом роботи ділилися учителі 1-А класу Хомук Г.П., 1-В класу Тертична Т.М.

/Files/images/7.png /Files/images/8.png

Заступник директора Кутасевич В.Д. розповіла про Модельні навчальні програми для 1-го класу на кожен тиждень, про підручники, які отримали для першокласників безплатно (наприклад, "Букварі", "Математики", "Я досліжую світ" та ін.), навчальні та робочі зошити.


Вибір підручників

/Files/images/книги.jpg

Переглянути протокол


Нововолинська школа - учасник освітнього експерименту


/Files/images/olympiad.jpg Кожного навчального року нас чекає багато конкурсів, список яких розпочинають турніри. Наші команди здобули перемоги у ІІ (міському) етапі:

ІІ місце - економіка;

ІІІ місце - біологія;

ІІІ місце - юні винахідники та раціоналізатори.


Будуй кар’єру в своєму регіоні

/Files/images/Фото № 3.jpg

Ти вчишся у випускних класах школи і ніяк не можеш визначитися, куди тобі податися далі? Чи, можливо, тобі вже видали свідоцтво про завершення навчання у школі і час обирати ВУЗ, у який вступати? Але на кого вчитися? Яка професія мені підходить? Яка спеціальність принесе успіх і задоволення від роботи?

Якщо ти задаєш собі ці питання, то kariera.in.ua – сайт саме для тебе. Тут ти не тільки знайдеш відповіді на свої питання, а зможеш і зорієнтуватися у пошуку роботи. Тут ти знайдеш:
· Найкращі поради з профорієнтації;
· Ознайомлення з класифікаціями професій;
· Тести на вибір професії;
· Інформацію про ВНЗ твого регіону на України в цілому, включаючи освіту за кордоном;
· Створення власного алгоритму пошуку роботи;
· Найпопулярніші і найдієвіше методи пошуку роботи;
· Вивчення ринку праці регіону;
· Корисну інформацію про укладання трудового договору та права працівників.
Здійснити правильний вибір майбутньої професії – не так просто, як здається на перший погляд. До цього треба підготуватися. Визначитися, до чого в тебе є схильність, які риси характеру зможуть допомогти тобі у роботі, а які заважатимуть. Є й інші аспекти, важливі для профорієнтації.
Тільки від тебе та твоєї наполегливості у вивченні цього питання залежатиме, чи зможеш ти обрати професію, яка є дійсно твоїм покликанням, і яка водночас буде приносити тобі достатній прибуток. Якщо ти вже про це задумався, то ти – на правильному шляху, і kariera.in.ua – твій наступний крок.
Читати далі...

Літній мовний табір 2017

/Files/images/20170607_115234.jpg

З 07 по 14 червня 2017 року на базі ЗОШ №6 працював літній мовний табір “English Bridge”.
Читати далі....


Тиждень англійської мови

/Files/images/IMG_20161215_104631.jpgЗ 12 по 16 грудня 2016 року в ЗОШ № 6 був проведений тиждень англійської мови, присвячений закриттю Року англійської мови в Україні. Метою проведення тижня було удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанобливого ставлення до людей своєї країни та людей країни, мова якої вивчається; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Детальніше у розділах Новини, Галерея.

Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу»

/Files/images/IMG_20161129_124111.jpg З 29 листопада по 1 грудня 2016 року в столичній Скандинавській гімназії пройшов Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу», в рамках якого відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу та кращий інноваційний урок фізичної культури, який проводила Федерація футболу України разом із Міністерством освіти та науки України з метою розвитку шкільного футболу. Детальніше у розділі Новини.

9 листопада 2016 року у закладі відбулося святкування Дня української писемності й мови


Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

/Files/images/P1010081.JPGЗ 01 по 31 жовтня 2016 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Із метою посилення ролі шкільної бібліотеки у відродженні читання як духовної потреби дитини, а також популяризації української книги книгозбірнею навчального закладу спільно з педагогами було проведено такі заходи. Детальніше у розділі Новини, Галерея.

"Travelling to Great Britain"

28.09.2016 року в 9-Б класі учителі Карнак О.М., Хомич М.Г. спільно з працівником філіалу №1 центральної бібліотеки Галушук С.В. провели вікторину "Travelling to England", присвячену Року вивчення англійської мови.

/Files/images/IMG_20160928_115114.jpg

/Files/images/IMG_20160928_121428.jpg/Files/images/IMG_20160928_115327_2.jpg/Files/images/IMG_20160928_121524.jpg/Files/images/La_strada_2_2.gifwym-1485719098324/Files/images/La_strada_1_3.gifwym-1485718427408

Фотогалерея

Дата останньої зміни 11 Грудня 2018

Цей сайт безкоштовний!