Наші вчителі
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові | Посада | Який предмет викладає | Категорія, звання | Класне керівництво |
1. | Івановський Роман Васильович | Директор | Фізкульт. | вища, учитель-методист | - |
2. | Кутасевич Валентина Дмитрівна | Заст.дир. з навч.-вих. роботи. | Укр.мову і літерат. | вища,учитель-методист | - |
3. | Дацюк Ольга Михайлівна | Заст.дир. з навч.-вих. роботи | Математику | вища, учитель-методист | - |
4. | Калюхович Олена Михайлівна | Заст.дир. з навч.-вих. роботи | Англ. мову | ||
5. | Александрович Світлана Іванівна | Учитель укр. мови і літерат. | Укр.мову і літер. | вища, учитель-методист | - |
6. | Білозьорова Антоніна Василівна | Учитель укр. мови і літерат. | Укр.мову і літер. | вища, старший учитель | - |
7. | Богдадюк Мар´яна Володимирівна | Учитель укр. мови і літерат. | Укр.мову і літер. | ІІ катег. | - |
8. | Дзяйло Тетяна Ігорівна | Учитель образ. мист. | |||
9. | Кожуховська Аліна Анастазіївна | Учитель укр мови і літерат. | Укр.мову і літер. інд.год. | І катег. | 7-Б |
10. | Мелюх Вікторія Володимирів | Учитель укр. мови і літерат. | Укр.мову і літер. навч.на дому. | вища, старший учитель | 10-А |
11. | Панасюк Валентина Трохимівна | Учитель укр. мови і літерат. | Укр.мову і літер. інд.год. | вища, старший учитель | - |
12. | Пемпко Тетяна Миколаївна | Учитель заруб. літерат. | Світову літерат. навч.на дому | вища, старший учитель | 9-А |
13. | Солоненко Іванна Володимирівна | Учитель укр мови і літерат. | Укр. мову і літерат. | - | 7-В |
14. | Бойко Марія Юріївна | Учитель англ.мови | Англ. мову | ІІ катег. | 9-Б |
15. | Карнак Оксана Миколаївна | Учитель англ. мови в почат.кл. | Англ. мову | ІІ катег. | 8-А |
16. | Киричук Мирослава Петрівна | Учитель нім. мови | Нім. мову інд. год. | - | - |
17. | Крашеніннікова Оксана Володимирівна | Учитель англ.мови | Англ. мову | ІІ катег. | 6-Б |
18. | Панасюк Наталія Олегівна | Учитель англ.мови | Англ. мову | - | - |
19. | Полока Ірина Сергіївна | Учитель англ.мови | Англ.мова нім.мова | І категорія | 11-Б |
20. | Селещук Христина Анатоліївна | Учитель англ.мови | Англ. мову | ІІ катег. | - |
21. | Хомич Марія Геронівна | Учитель англ.мови | Англ. мову інд.год. нім.мова | вища кат., старший учитель | - |
22. | Хомук Вікторія Володимирівна | Учитель англ.мови | Англ..мова | ІІ категорія | 7-Б |
23. | Борис Ганна Панасівна | Учитель математики | Математику інд.год. навч.на дому | вища катег., старший учитель | - |
24. | Грабар Лариса Кирилівна | Учитель математики та інформатики | Математика «Фінан. грам.» креслення інд.год. | вища категор., старший учитель | - |
25. | Мартин Юлія Степанівна | Учитель інформатики | Інформатики | - | - |
26. | Пасечник Лариса Василівна | Учитель математики | Мате-матику інд.год. | вища катег., учитель-методист | 6-А |
27. | Органіста Тетяна Володимирівна | Учитель фізики | Фізику інд.год. астрон. навч.на дому | вища катег., учитель-методист | 10-Б |
28. | Коханюк Олександра Василівна | Учитель інформатики | Інформатики | - | - |
29. | Яворська Наталія Василівна | Учитель інформатики | Інформатика інд. год. навч. на дому | ІІ катег. | - |
30. | Кравчук Оксана Володимирівна | Учитель історії | Історія право навч. на дому факульт. | ІІ катег. | 11-А |
31. | Шимчук Лариса Іванівна | Учитель історії | Історія худ.культура люд.і світ | вища катег., учитель-метод. | 5-В |
32. | Алексейчук Олена Богданівна | Учитель біології | Біологію природ. ос.здор. екологія факульт. навч.на дому | вища катег. | 5-А |
33. | Гах Віра Іванівна | Учитель хімії та осн. безпеки життєдіяльн. | Хімія | - | - |
34. | Сушик Олег Петрович | Учитель біології | Біологію інд.год.. ЗВ факульт. | 5-Б | |
35. | Матіюк Лілія Анатоліївна | Учитель географії | Геогр. природ. інд.год. обр.мист. навч.на дому. | ІІ катег. | 6-В |
36. | Дарміць Віктор Зіновійович | Учитель фіз.вих. в почат. класах | Фізкульт. спец мед.гр. гурт.роб. | І катег. | 7-А |
37. | Дубенюк Оксана | Бібліотекар | |||
38. | Кучерук Олена Святославівна | Учитель фіз.вих. | Фізкульт. | - | - |
39. | Сегет Володимир Федорович | Інстр.з фізич. культ. | Фізкульт. | І катег. | - |
40. | Войтович Анна Сергіївна | Учитель музики | - | ||
41. | Тимофеєва Наталія Едуардівна | Учитель труд. навч. | Труд. навч. технол. гурт.роб. | спеціаліст, старший учитель | - |
42. | Ващук Вікторія Вікторівна | Учитель почат.класів | Почат. класи інд.год. | ІІ категор. | 2-В |
43. | Задерей Світлана Романівна | Учитель почат.класів | Початко-ві класи інд.год. гурток | спеціал., старший учитель | - |
44. | Кмін Світлана Семенівна | Учитель почат. класів | Початкові класи інд.год. | вища, учитель-методист | 1-Б |
45. | Кревська Галина Павлівна | Учитель почат. класів | Почат. класи інд.год. гурток | спеціаліст, старший учитель | 1-В |
46. | Кушнір Валентина Анатоліївна | Учитель почат. класів | Початкові класи інд.год. | вища катег., учитель-методист | 4-Б |
47. | Ліщук Світлана Володимирів. | Учитель почат.класів | Початкові класи інд.год. | вища категор., старший учитель | 3-В |
48. | Марчак Тетяна Леонідівна | Учитель почат.класів | Початкові класи інд.год. | вища, старший учитель | 2-А |
49. | Марчук Наталія Леонтіївна | Учитель почат.класів | Початкові класи інд.год. гурток | вища категор., учитель-методист | 3-А |
50. | Мирончук Олена Василівна | Учитель почат.класів | Початко-ві класи інд.год. | виша катег. | 2-Б |
51. | Рабенко Світлана Анатоліївна | Учитель почат.класів | інформатики | І категорія | - |
52. | Тертична Тетяна Миколаївна | Учитель почат.класів | Початкові класи хореогр. гурт.роб. факульт. | І категор. | 3-В |
53. | Тимощук Людмила Павлівна | Учитель почат.класів | Початкові класи інд.год. | вища катег., старший учитель | 3-Б |
54. | Хомук Галина Павлівна | Учитель почат.класів | Початкові класи інд.год. | вища категор., учитель-методист | 4-А |
55. | Шаравага Олександр Петрович | Учитель поч.кл. | Фіз..вих. спец.м.г тр.навч. ЗВ технол. гурт.роб. | вища, учитель-методист | 8-Б |
56. | Давидюк Наталія Олександрівна | Учитель поч.кл. | Початкові класи інд.год. гурт. роб. | - | 1-А |
57. | Ляховська Ірина Михайлівна | Педагог-організ. | Педагог-організ. природ. географ. | ІІ катег. | - |
58. | Панасюк Ірина Миколаївна | Соціальний педагог | Соц.педаг укр.мова осн.здор.. труд.навч факульт. | ІІ катег. | - |
59. | Хомук-Сословська Юлія Володимирівна | Практ. психол. | Практ.пси-холог, ос.здор. психол. навч.на дому факульт. | ІІ катег. | - |
60. | Тимощук Яна Сергіївна | ||||
Коментарi