ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/DSC00168.JPG

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!


Подія

Семінар-нарада "Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників в умовах Нової української школи"

/Files/images/21640_8DNabMaKdutV_w_687.jpg 15.02.2018 р. у Нововолинській ЗОШ №6 відбувся семінар-нарада "Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників в умовах Нової української школи" (за участю начальника управління освіти Остапюка М.П., заступника начальника управління освіти Лакиш О.О.).

/Files/images/1.png/Files/images/2.png

/Files/images/4.png

Завідував міського методичного кабінету Хвіщук О.В., методист Сєчка Л.В. довели до відома присутніх про пілотне впровадження проекту нового Державного стандарту загальної початкової освіти, показали різноманітні цікаві презентації, а також записи виступів Міністра освіти Лілії Гриневич щодо вимог Нової української школи.

/Files/images/5.png /Files/images/6.png

Директори шкіл міста і заступники директорів із навчально-виховної роботи, які опікають початкові класи, ознайомилися із оформленими куточками, методикою проведення ранкових зустрічей, екскурсій, інтегрованих уроків у пілотних перших класах. Досвідом роботи ділилися учителі 1-А класу Хомук Г.П., 1-В класу Тертична Т.М.

/Files/images/7.png /Files/images/8.png

Заступник директора Кутасевич В.Д. розповіла про Модельні навчальні програми для 1-го класу на кожен тиждень, про підручники, які отримали для першокласників безплатно (наприклад, "Букварі", "Математики", "Я досліжую світ" та ін.), навчальні та робочі зошити.


Вибір підручників

/Files/images/книги.jpg

Переглянути протокол


Нововолинська школа - учасник освітнього експерименту


/Files/images/olympiad.jpg Кожного навчального року нас чекає багато конкурсів, список яких розпочинають турніри. Наші команди здобули перемоги у ІІ (міському) етапі:

ІІ місце - економіка;

ІІІ місце - біологія;

ІІІ місце - юні винахідники та раціоналізатори.


Будуй кар’єру в своєму регіоні

/Files/images/Фото № 3.jpg

Ти вчишся у випускних класах школи і ніяк не можеш визначитися, куди тобі податися далі? Чи, можливо, тобі вже видали свідоцтво про завершення навчання у школі і час обирати ВУЗ, у який вступати? Але на кого вчитися? Яка професія мені підходить? Яка спеціальність принесе успіх і задоволення від роботи?

Якщо ти задаєш собі ці питання, то kariera.in.ua – сайт саме для тебе. Тут ти не тільки знайдеш відповіді на свої питання, а зможеш і зорієнтуватися у пошуку роботи. Тут ти знайдеш:
· Найкращі поради з профорієнтації;
· Ознайомлення з класифікаціями професій;
· Тести на вибір професії;
· Інформацію про ВНЗ твого регіону на України в цілому, включаючи освіту за кордоном;
· Створення власного алгоритму пошуку роботи;
· Найпопулярніші і найдієвіше методи пошуку роботи;
· Вивчення ринку праці регіону;
· Корисну інформацію про укладання трудового договору та права працівників.
Здійснити правильний вибір майбутньої професії – не так просто, як здається на перший погляд. До цього треба підготуватися. Визначитися, до чого в тебе є схильність, які риси характеру зможуть допомогти тобі у роботі, а які заважатимуть. Є й інші аспекти, важливі для профорієнтації.
Тільки від тебе та твоєї наполегливості у вивченні цього питання залежатиме, чи зможеш ти обрати професію, яка є дійсно твоїм покликанням, і яка водночас буде приносити тобі достатній прибуток. Якщо ти вже про це задумався, то ти – на правильному шляху, і kariera.in.ua – твій наступний крок.
Читати далі...

Літній мовний табір 2017

/Files/images/20170607_115234.jpg

З 07 по 14 червня 2017 року на базі ЗОШ №6 працював літній мовний табір “English Bridge”.
Читати далі....


Тиждень англійської мови

/Files/images/IMG_20161215_104631.jpgЗ 12 по 16 грудня 2016 року в ЗОШ № 6 був проведений тиждень англійської мови, присвячений закриттю Року англійської мови в Україні. Метою проведення тижня було удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанобливого ставлення до людей своєї країни та людей країни, мова якої вивчається; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Детальніше у розділах Новини, Галерея.

Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу»

/Files/images/IMG_20161129_124111.jpg З 29 листопада по 1 грудня 2016 року в столичній Скандинавській гімназії пройшов Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу», в рамках якого відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу та кращий інноваційний урок фізичної культури, який проводила Федерація футболу України разом із Міністерством освіти та науки України з метою розвитку шкільного футболу. Детальніше у розділі Новини.

9 листопада 2016 року у закладі відбулося святкування Дня української писемності й мови


Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

/Files/images/P1010081.JPGЗ 01 по 31 жовтня 2016 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Із метою посилення ролі шкільної бібліотеки у відродженні читання як духовної потреби дитини, а також популяризації української книги книгозбірнею навчального закладу спільно з педагогами було проведено такі заходи. Детальніше у розділі Новини, Галерея.

"Travelling to Great Britain"

28.09.2016 року в 9-Б класі учителі Карнак О.М., Хомич М.Г. спільно з працівником філіалу №1 центральної бібліотеки Галушук С.В. провели вікторину "Travelling to England", присвячену Року вивчення англійської мови.

/Files/images/IMG_20160928_115114.jpg

/Files/images/IMG_20160928_121428.jpg/Files/images/IMG_20160928_115327_2.jpg/Files/images/IMG_20160928_121524.jpg/Files/images/La_strada_2_2.gifwym-1485719098324/Files/images/La_strada_1_3.gifwym-1485718427408

Фотогалерея

Дата останньої зміни 29 Березня 2018

Цей сайт безкоштовний!