/Files/images/bbloteka/_bmp.jpg


Небесна сотня

/Files/images/bbloteka/bf059a58_1e22_11e4_867e_00155d13641d_52cd5a0f_1ef3_11e4_867e_00155d13641d.resize1.jpegНаша книгозбірня поповнилася книгою "Небесна сотня", яка була видана колективом журналістів у видавництві "Фоліо" 2014 року. Це - книга-реквієм, книга-посвята тим учасникам Революції гідності, які віддали найцінніше – своє життя – заради того, аби Україна та всі ми встали з колін.

Герої цієї книги – звичайні люди з різних куточків нашої держави. Вони дуже різні – заробітчани, науковці, підприємці, вчителі… Якби не Майдан, вони ніколи б не зустрілися. Це він їх об’єднав, зробив побратимами та «воїнами світла».

Серед них є і колишній учень нашої школи - Сергій Байдовський.

У книзі багато світлин та реальні факти з трагічних подій на Майдані у лютому 2014 року. Передмови до книги написали церковні ієрархи – Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України; Святослав, Отець і Глава Української Греко-католицької Церкви, речник Української Православної Церкви Протоієрей Георгій Коваленко.

Радимо всім прочитати цю книгу, заради того, аби пам'ять про величезну самопожертву Героїв Небесної сотні назавжди залишалася в наших серцях, як німе нагадування всім нам про те, якою ціною ми здобули свободу та новий шанс для своєї країни стати справжньою європейською державою.


Атлас історії української державності

/Files/images/bbloteka/atlas_2013.pngАтлас презентує чи не найголовніший аспект історії України - державність - у часовому та просторовому вимірах. Розглядаються держави та державні утворення, які існували на території сучасної України. Геопросторові аспекти їхнього історичного розвитку викладено відповідно до сучасних наукових поглядів з урахуванням найновіших здобутків української історичної науки та картографії.

Розділи Атласу подано згідно з прийнятою в науці періодизацією історії Європи: доісторичний період (від 1-2 млн рр. тому до І тис. до Хр.); античність (від І тис. до Хр. до 476 р.); середньовіччя (476-1492 рр.), яке поділене на раннє (V-Х ст.), класичне та пізнє (ХІІІ-ХV ст.); модерний (новий) період (1492-1939 рр.), що також поділений на ранній (до 1789 р.), класичний (цей період в історії України був бездержавним) та пізній (1914-1939 рр.); новітній, або сучасний період (від 1939 р.).

Це видання містить коротку інформацію про українські держави та державні утворення, незалежно від того, існували вони кілька століть (наприклад, Русь) чи кілька днів (Карпатська Україна). До переліку держав, які традиційно вважаються українськими (Русь та наступні Київська, Турово-Пинська, Переяславська, Чернігівська, Волинська і Галицька землі-князівства, Галицько-Волинське королівство, Козацькі держави, Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава та Карпатська Україна), додаються держави тих етносів, які існували раніше (давньогрецькі міста-держави Північного Причорномор'я, Боспорське царство, Скіфія, Сарматія, Ґотська держава, Князівство Феодоро, Кримське ханство та інші), і сучасна Україна є їхньою правонаступницею.


Перлини України

/Files/images/bbloteka/perlini-ukrayini.jpgВідомі та малознані мальовничі місця нашої країни! У книжці зібрана і структурована інформація про популярні туристичні об’єкти, побачити які приїжджають мандрівники не лише з усієї країни, а й із-за кордону. Крім того, тут описані і маловідомі пам’ятки, що незаслужено залишаються в тіні загальної уваги. Тож серед сотні чудес України для кожного читача знайдеться своє, яке вразить уяву або навіть стане метою нової подорожі.

Кiлькiсть переглядiв: 695

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 04 Березня 2024

Цей сайт безкоштовний!